Dołącz do naszego zespołu

Branża komediowa nie ma przed nami tajemnic. Dołącz do nas by podbijać branże razem.

Oferty pracy w Agencji

Ogłoszenia dotyczące współpracy z Agencją Stand-up Comedy.

Sales event manager

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Sales and Event Manager, która będzie odpowiedzialna za sprzedaż występów komika na imprezy firmowe dla klientów biznesowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu eventami
  • Umiejętność nawiązywania relacji z klientami biznesowymi
  • Bardzo dobra znajomość rynku eventowego oraz branży rozrywkowej
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Prawo jazdy warunek konieczny

Zadania:

  • Aktywna sprzedaż występów komika na imprezy firmowe dla klientów biznesowych
  • Obsługa ciepłych leadów
  • Zarządzanie całym procesem eventowym – od planowania, przygotowań po finalizację wydarzenia

  • Budowanie długoterminowych relacji z klientami biznesowymi
  • Optymalizacja procesów i usprawnianie działalności
  • Realizacja celów sprzedażowych i rozwój portfela klientów

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Jak Aplikować?

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w branży eventowej, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: kadry@standupnolimits.pl.

W tytule wiadomości wpisz: „Sales and
Event Manager

Booking manager

Poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko Booking Managera dla komika, która będzie odpowiedzialna za kierowanie jego karierą oraz przygotowanie trasy występów.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku booking managera w branży rozrywkowej

  • Doskonała znajomość rynku eventowego i branży rozrywkowej
  • Znajomość standardów umów i praktyk biznesowych związanych z organizacją tras występów

  • Umiejętność negocjacji i nawiązywania relacji z kontrahentami oraz artystami
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności zarządzania czasem
  • Prawo jazdy – warunek konieczny

Zadania:

  • Planowanie i organizacja tras występów dla komika
  • Nawiązywanie i utrzymywanie relacji z artystami i kontrahentami
  • Negocjowanie warunków umów związanych z występami komika
  • Zarządzanie kalendarzem i harmonogramem występów
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnego wizerunku artysty na rynku

Oferujemy:

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu i rozwijać się w branży rozrywkowej i ma doświadczenie w organizacji tras występów, prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: kadry@standupnolimits.pl

W tytule wiadomości wpisz: „Booking Manager dla komika

W każdej apteczce pierwszej pomocy powinno być poczucie humoru.

urszula dudziak wyśpiewam wam wszystko

Nasi Partnerzy

Zaufało nam już tysiące firm i instytucji. Zapraszamy do kontaktu.