Tworzmy fundament
dobrych relacji

Doskonale znamy całą branżę, jesteśmy w bezpośrednim
kontakcie z artystami.

Dlaczego warto z nami pracować?

Zorganizowaliśmy kilkaset wydarzeń dla różnego rodzaju firm i agencji, dzięki czemu jesteśmy sprostać wszystkim wyzwaniom. Przekonaj się sam!

Kompleksowa organizacja

Tworzymy tysiące wieczorów komediowych – również online! Kompleksowo zajmujemy się organizacją stand-upów biletowanych w internecie, lokalach gastronomicznych oraz obiektach kulturalnorozrywkowych.

Realizacja kampani reklamowych

Promocja w social media komików z naszej agencji. Promocja możliwa jest na Facebooku, Instagramie i YouTube. Komicy są w stanie w zabawny kreatywny sposób zareklamować twoje produkty, nie tylko jako posty promowane ale również podczas premiery nowych programów w sieci. Premiery takich programów generują setki tysięcy wyświetleń w serwisie YouTube.

Dobór Komików pod projekt

Każdy komik prezentuje własny, unikalny styl komediowy i posiada inne predyspozycje artystyczne. Tworząc całą branżę od środka i posiadając tak szerokie doświadczenie jesteśmy w stanie dopasować komika pod charakter projektu.

Własne Kreatywne Rozwiązania

Wypracowaliśmy innowacyjne rozwiązania usprawniające komunikację i organizację wydarzeń, posiadamy własne systemy i programy, które pomagają nam w realizacji zleceń.

Więcej naszych zdjęć znajdziesz na facebooku.

Doskonale znamy całą branżę. Jesteśmy w bezpośrednim kontakcie z Artystami.

Nasz projekt nie zamyka się do wybranej grupy artystów przynależnych do konkretnej agencji, ponieważ współpracujemy ze wszystkimi komikami na terenie naszego kraju, a jest ich ponad 100. Zorganizowaliśmy kilka tysięcy wydarzeń w całej Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wyzwaniom.

Bartłomiej Korbel
Dyrektor artystyczny, producent

Poznaj nasz zespół

Skontaktuj się z nami i stwórz najlepszy event dla Twojej firmy.

Bartłomiej Korbel

CEO

+48 503 825 640
bartek@standupnolimits.pl

Mateusz Probola

Senior booking manager
Team leader

Konrad Krasuski

Social media manager

+48 503 825 640
konrad@standupnolimits.pl

Katarzyna Stępień

Office Manager

+48 509 260 656
kasia@standupnolimits.pl

Za co cenią nas nasi Partnerzy

Możemy Cię zapewnić że to dla Ciebie mamy!

Jesteśmy na bieżąco

Niemalże codziennie organizujemy wydarzenia artystyczne w całej Polsce. Jesteśmy również na bieżąco online, aktywnie uczestniczymy w życiu mediów społecznościowych.

Jesteśmy Elastyczni

Wiemy jak dopasować się przy organizacji eventów firmowych, tworzeniu nowych komediowych projektów oraz współpracy z komikami. Jesteśmy prekursorami na polskim rynku w wielu inicjatywach.

Jesteśmy Kreatywni

Wypracowaliśmy innowacyjne rozwiązania usprawniające komunikację i organizację wydarzeń, dzięki czemu tworzenie wydarzeń jest o wiele łatwiejsze. Stworzyliśmy również różne cykle wydarzeń, które świetnie się przyjeły.

Sprawdź co możemy razem zorganizować

Nasi Partnerzy

Zaufało nam już tysiące firm i instytucji. Zapraszamy do kontaktu.

Zostań jednym z naszych ulubionych prartnerów