Pytał Kacper Ruciński

"Pytał Kacper Ruciński" - to program z wywiadami z interesującymi gośćmi przy barze, prowadzony przez popularnego komika Kacpra Rucińskiego. Wywiady oprócz merytorycznej, ciekawej rozmowy zawierają elementy komediowe. Dotychczas gośćmi byli Krzysztof Stanowski, Lena Góra, Tomasz Raczek i wiele innych.

Pytał Kacper Ruciński

Opis programu

„Pytał Kacper Ruciński” – to program z wywiadami z interesującymi gośćmi przy barze, prowadzony przez popularnego komika Kacpra Rucińskiego. Wywiady oprócz merytorycznej, ciekawej rozmowy zawierają elementy komediowe. Jednym z nich jest postać Barmana, który włącza się w niespodziewanych momentach do rozmowy ze swoimi nietypowymi pytaniami.
W pierwszym sezonie gośćmi byli:

 • Krzysztof Stanowski
 • Abelard Giza
 • Tomasz Raczek
 • Ten Typ Mes
 • Dawid Myśliwiec (Uwaga naukowy bełkot)
 • Bisz
 • Paweł Chałupka
 • Lena Góra
 • Kuba Śliwka
 • Natalia Grosiak (MIKROMUSIC)

Nasz prowadzący

Poznaj lepiej artystę, który jest twarzą tego programu.

 • Youtube – 139 000 subskrybentów i ponad 30 mln wyświetleń

 • Facebook – ponad 160 tys. obserwujących

 • Instagram – 81 500 obserwujących

Kacper Ruciński

Jeden z 3 pierwszych polskich stand-uperów. Od 2009r. na scenie stand-upowej. Członek legendarnej w branży komediowej grupy „Stand-up Bez Cenzury” wraz z Abelardem Gizą i Katarzyną Piasecką.

Prowadził program „Tylko dla dorosłych” w TVP 2. W TVN pojawił się jako prowadzący Roast Diablo Włodarczyka, a aktualnie występuje z nowym programem „UWAGA NA ŁOSIE” oraz jest jurorem show TVN „MASK SINGER” wraz z Kubą Wojewódzkim i innymi.

Kacper może też się pochwalić doświadczeniem aktorskim. Debiutował w filmie 13 sierpnia ’44, a na wielkim ekranie pojawił się w komedii Swing w 2012 roku i 6 lat później w Juliuszu. Wspólnie z Rafałem Paczesiem i Łukaszem „Lotkiem” Lodkowskim występował na największych halach sportowych w Polsce z projektem Bang (2018) i Bang2 (2020).

Oglądalność

Poznaj program i jego zasięgi

Pierwszy sezon naszego programu miał ponad 1 880 000 wyswietleń.

ponad 210 tys. wyświetleń

ponad 570 tys. wyświetleń

prawie 200 tys. wyświetleń

prawie 200 tys. wyświetleń

ponad 350 tys. wyświetleń

ponad 120 tys. wyświetleń

Współpraca

Zostań naszym partnerem

Zaufało nam już tysiące firm i instytucji. Teraz kolej na Ciebie.

Sponsor główny sezonu

Elementy lokowania podczas każdego odcinka jako elementy scenografii. Stała ekspozycja marki. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Lokowanie jako scenka komediowa w odcinku

Scena komediowa napisana specjalnie pod promocję marki klienta. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Lokowanie w social mediach prowadzącego

Posty w social media (FB + IG) promujące sponsora razem z odcinkiem programu. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Sponsor dodatkowy sezonu – cały sezon

Elementy lokowania podczas każdego odcinka jako elementy scenografii, wraz z innymi markami. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Sponsor dodatkowy sezonu – jeden odcinek

Elementy lokowania podczas jednego odcinka jako elementy scenografii, wraz z innymi markami. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Belki sponsorskie

Grafiki wyświetlane w trakcie programu. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Jesteśmy otwarci na modyfikacje formuły programu i dodanie do niego nowych segmentów rozrywkowych.

Mamy na to kilka pomysłów, o których chętnie porozmawiamy na spotkaniu.