Roast Friza

Roast najpopularniejszego polskiego youtubera Karola „Friza” Wiśniewskiego, określonego przez Forbesa drugim najbardziej wpływowym influencerem w Polsce zaraz za Robertem Lewandowskim. Na wydarzeniu wystąpiła czołówka polskich komików i youtuberów.

Roast friza

Opis programu

Zorganizowaliśmy z ogromnym sukcesem Roast najpopularniejszego polskiego youtubera Karola „Friza” Wiśniewskiego, określonego przez Forbesa drugim najbardziej wpływowym influencerem w Polsce. Na wydarzeniu wystąpiła czołówka polskich komików i youtuberów. Wszyscy zaprezentowali niesamowity poziom i udowodniliśmy, że w Polsce nadal jest miejsce na dobre Roasty!

Nasi Artyści

Poznaj lepiej artystów, którzy stworzyli ten program.

  • Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 13 lat na scenie, występy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć. Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności. Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając. O, taki właśnie. Ale poza tym głównie beka.

  • Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Oglądalność

Poznaj program i jego zasięgi

Wydarzenie na samym facebooku wygenerowało zasięg ponad 2 000 000 odbiorców i zgromadziło przed ekranami dziesiątki tysięcy widzów w formacie PPV.

Współpraca

Zostań naszym partnerem

Zaufało nam już tysiące firm i instytucji. Teraz kolej na Ciebie.

Sponsor główny sezonu

Elementy lokowania podczas każdego odcinka jako elementy scenografii. Stała ekspozycja marki. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Wyzwanie sponsorowane w odcinku

Wyzwanie prowadzących napisane specjalnie pod promocję marki klienta. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Lokowanie w social mediach prowadzącego

Posty w social media (FB + IG) promujące sponsora razem z odcinkiem programu. Stała ekspozycja marki. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Sponsor dodatkowy sezonu – cały sezon

Elementy lokowania podczas każdego odcinka jako elementy scenografii, wraz z innymi markami. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Sponsor dodatkowy sezonu – jeden odcinek

Elementy lokowania podczas jednego odcinka jako elementy scenografii, wraz z innymi markami. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Belki sponsorskie

Grafiki wyświetlane w trakcie programu. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Lokowanie słowne

Minutowa wstawka z lokowaniem sponsora i linkiem w opisie. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Jesteśmy otwarci na modyfikacje formuły programu i dodanie do niego nowych segmentów rozrywkowych.

Mamy na to kilka pomysłów, o których chętnie porozmawiamy na spotkaniu.