Roast Pudziana

Mariusz Pudzianowski stawia czoło 9 roastującym gościom.

Roast Pudziana

Opis programu

9 zaproszonych gości będzie się wzajemnie roastować, przypominając najbarwniejsze porażki, sukcesy, zwyczaje i skandale. Przede wszystkim będzie to jednak świetna okazja do celebrowania wielkości naszego wielokrotnego zwycięzcy zawodowych (oraz tych życiowych!) zmagań. Mariusz Pudzianowski również nie pozostanie dłużny roastującym i już teraz, wraz ze sztabem komików, przygotowuje swoją soczystą odpowiedź.

Roast masterem prowądzącym całe wydarzenie będzie Piotrek Szumowski, a wspierać go będą komicy Mieszko Minkiewicz, Paweł Chałupka, Katarzyna Piasecka, Wiolka Walaszczyk oraz Sebastian Rejent. Pośród gości znaleźli się także: prezenter, zawodnik oraz spiker – Juras i zawodnik mma oraz raper – Popek.

Nasi Artyści

Poznaj lepiej artystów, którzy stworzyli ten program.

  • Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 13 lat na scenie, występy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć. Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności. Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając. O, taki właśnie. Ale poza tym głównie beka.

  • Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.

Oglądalność

Poznaj program i jego zasięgi

Nagrania z występów naszych komików na Roaście Pudziana na Youtubie zebrały ponad 775 000 wyswietleń.

Współpraca

Zostań naszym partnerem

Zaufało nam już tysiące firm i instytucji. Teraz kolej na Ciebie.

Sponsor główny sezonu

Elementy lokowania podczas każdego odcinka jako elementy scenografii. Stała ekspozycja marki. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Wyzwanie sponsorowane w odcinku

Wyzwanie prowadzących napisane specjalnie pod promocję marki klienta. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Lokowanie w social mediach prowadzącego

Posty w social media (FB + IG) promujące sponsora razem z odcinkiem programu. Stała ekspozycja marki. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Sponsor dodatkowy sezonu – cały sezon

Elementy lokowania podczas każdego odcinka jako elementy scenografii, wraz z innymi markami. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Sponsor dodatkowy sezonu – jeden odcinek

Elementy lokowania podczas jednego odcinka jako elementy scenografii, wraz z innymi markami. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Belki sponsorskie

Grafiki wyświetlane w trakcie programu. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Lokowanie słowne

Minutowa wstawka z lokowaniem sponsora i linkiem w opisie. Skontaktuj się z nami aby ustalić dokładne warunki współpracy.

Jesteśmy otwarci na modyfikacje formuły programu i dodanie do niego nowych segmentów rozrywkowych.

Mamy na to kilka pomysłów, o których chętnie porozmawiamy na spotkaniu.